Domov Důchodců Jablonecké Paseky

Úvod > Novinky > Novinky 2015 > Umístnění kontejneru pro občany Jablonce nad Nisou

Umístnění kontejneru pro občany Jablonce nad Nisou

Fotogalerie ke článku >>

 

 

Domov důchodců Jablonecké Paseky, příspěvková organizace a Dimatex informují občany Jablonce nad Nisou, že společně provozují kontejner na textil. Jedná se o 1 sběrný kontejner, který je umístěn v ulici Vítězslava Nezvala 87/14, Jablonec nad Nisou 2, 466 02.

Sběrné kontejnery firmy Dimatex jsou určeny k druhotnému využití textilních materiálů s pozitivním vlivem na životní prostředí. Dimatex je partnerem Českého červeného kříže v rámci projektu Textileco a pravidelně poskytuje ošacení neziskovým organizacím a lidem v nouzi. V roce 2015 obdržely neziskové organizace částku přesahující 1 750 000 Kč. Společnost Dimatex chce být Váš stabilní, spolehlivý a blízký partner pro ekologické zpracování nepotřebných oděvů.

Co patří do sběrného kontejneru:

čistý a suchý textil (veškeré oděvy, bytový textil – záclony, závěsy, povlečení, potahy, ubrusy a deky) zabalený v zavázaných (zauzlovaných) igelitových pytlích/taškách, dále také spárované (svázané) nositelné boty a hračky.

Co nepatří do sběrného kontejneru:

znečištěný nebo mokrý textil, matrace, molitan, koberce, tašky, netextilní materiály, komunální odpad, elektrospotřebiče.

 

 

Autor článku: J. Fojtíková
Datum: 01.12.2015

Fotogalerie - Kontejner na texil

 Domov důchodců Jablonecké Paseky Administrace