Domov Důchodců Jablonecké Paseky

Úvod > Novinky > Novinky 2016 > Poslední boj a slavnostní ukončení IV. olympijských her v našem domově

Poslední boj a slavnostní ukončení IV. olympijských her v našem domově

Fotogalerie ke článku >>

Dnes naše olympijské hry končí stejně tak, jako ty pravé v neděli v Rio De Janeiru. Na závěr jsme zvolili stejnou disciplínu, jakou jsme před 14 dny začínali a to „TREF TO“. Sportovci si moc dobře pamatovali, jak ji před pár dny hráli, někteří i kolik nastříleli bodů. Hra se těšila velké oblibě, což nám udělalo radost. Disciplína měla takový úspěch, že si ji určitě ještě letos někdy zahrajeme. Pánové tuto disciplínu ovládli a bylo hned znát, kdo hrával v mládí kulečník. Jakmile vzali do ruky naše „tágo“, hned zaujali profesionální postoj a bravurně a s velkou grácií se trefovali do válečků. Ty ze stolu padaly jako hrušky se stromu. Toto klání bylo tak těsné, že jsme nakonec měli hned dvě první a dvě druhá místa. Jen to bronzové bylo jedno a pozor - to obsadila dáma. Ony totiž pánům dostatečně šlapaly na paty. Vítězové byli oceněni jako vždy medailí a diplomy.

Při slavnostním zakončení nám poslové bohů za doprovodu fanfáry donesli poháry k vyhlášení absolutních vítězů našich již IV. olympijských her. Celkově první tři místa obsadili pánové. Absolutní vítězové obdrželi kromě medailí také poháry, ze kterých měli obrovskou radost. Společně s vedením domova pak uhasili olympijskou pochodeň se slibem, že pokud to půjde, zúčastní se příští rok znovu.

Jsme rádi, že se letošních her zúčastnilo opravdu hodně klientů a mohli si tak po 14 dní zpestřit letní dny. Hry měly opravdu velký úspěch, bezprostřední reakce klientů jsou motivací pro nás všechny do další práce.

Autor článku: M. Nýdrlová
Datum: 19.08.2016

Fotogalerie - Poslední boj a slavnostní ukončení IV. olympijských her v našem domově

 Domov důchodců Jablonecké Paseky Administrace